Web tasarım hizmeti ile web sitenizi öncelikli kılın!

Web tasarım hizmeti web sitenizin etkin ve amacına uygun işlev göstermesini sağlar aynı zamanda günümüz koşullarındaki teknolojik gelişime uygun olması gerekmektedir.

Web Tasarım

  • Mobil, tablet, bilgisayar duyarlı web site tasarımı
  • Google indeksleme ile sıralamalarda yer alma
  • Google site hızı ile güçlü performanslı web sayfası
  • Google sıralama kriterleri uygulanması ile Seo tabanlı web sayfası tasarımı
  • Site optimizasyonu ile arama motorlarında görünen site tasarım

Web tasarım hizmeti

Web tasarım hizmeti

Web sitesi

Neden bir web sitesi kullanma ihtiyacı duyuyorsunuz?

Web sitesi, internet sektöründe varlık kazandıracak ise bu alanın kendi içinde, kendi teknolojik donanımına uygun yaptırımları vardır.

Arama motorlarında doğal sıralamalarda çıkması için bu yaptırımlar bu noktada devreye girer. Kullanıcı deneyimi ile web siteniz için olumlu geri dönüşler sağlar.

Web sitenize trafik çekmek ve ziyaretçilerin web sitenizde kalmasını sağlamak gereklidir. Ziyaretçiler sitenizde daha uzun süre kalarak vakit geçirir. Böylece web site trafiğini birebir etkileyen bir durum ortaya çıkar. Ziyaretçi ne kadar uzun süre kalırsa ve siteniz ne kadar çok tıklama alırsa arama motorları analizlerine göre değerlenir.

Web sitesinin sahip olduğu web dizayn, google site hızı, arama motoru uyumu, mobil tasarımı, google mobil hız testi gibi başlıca kriterlerin uygulanmış olması gerekmektedir.

Web sitesi tasarımı ile internet sitesi sahibi olun. Hedef ve amacına uygun olarak web tasarım fiyatları verilen hizmete göre değişmektedir. Kurumsal web tasarım sahibi olmak istiyorsanız analiz ve teklif vermemiz gerekir.

Web yazılım

Açık kaynak kodlu ve esnek yazılımlardan oluşan web tasarım siteleri, kısa bir eğitim süreci ile wordpress, joomla gibi en yaygın CMS kullanılmaktadır. CMS, Hazır sistem Yönetim Paneli Sistemidir. Web tasarım firmaları artık açık kaynak kodlu hazır sistemleri yaygın bir şekilde kullanmaktadır. Bunun nedeni hem Google optmizasyonu kolay olan WordPress ‘in kolay kullanım ve kaliteli bir yazılım olmasıdır.

Dünya’da kullanılan en yaygın web site hazır sistemi, WordPress, Joomla gibi açık kaynak kodlu yazılımlardır. Web sitenize WordPress kurulumu ve sonrasında site tasarımı için hizmet vermekteyiz.

WordPress site taşıma işlemleri ile de jooomla veya başka hazır sistem tasarım kullanıyorsanız yazılımlar arasındaki geçişi yapıyoruz. WordPress taşıma detaylarını görüşmemiz gerekir.

Web tasarım ajansı ihtiyacınız varsa pek çok web tasarım şirketleri arasında freelance web tasarım tercih ederseniz birlikte çalışabiliriz. Bir kurumsal web sitesi ile dijital büyüme adımınızı da atmış olursunuz.

Web sitesi tasarımı fiyatları verilen hizmete göre değişmektedir.

Domain ve hosting alımı, yazılım kurulumu, kurulum sonrası şablon ve gerekli eklenti kurulumları, web sitenize yerleştirilecek içerik ve görsel, blog yazıları, kategori, menü oluşturmak temel düzeydeki paketimiz dahilindedir.

Web sitesi fiyatları arayışınız  ucuz web sitesi ise hizmetlerimiz içinde yer alan temel düzeydeki paketimiz için geçerli olabilir. Çünkü ücretlerimiz son derece makul olduğu gibi kaliteli bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. Ucuz web tasarım değil kaliteli bir hizmet almış olacaksınız.

Site tasarım ihtiyacınızı karşılayacak web tasarım ajans olmak bize ayrı bir değer katacaktır.  Profesyonel web sitesi görünümü ve profesyonel hizmet ile en iyi web tasarım firmaları arasında olduğumuzu siz de deneyimleyebilirsiniz. Çünkü çalışmalarımıza titizlikle yaklaşır, zamanında teslim ederiz.