Online dünyada varlık oluşturma

Online dünyada varlık oluşturma

Online dünyada varlık oluşturma nedir?

Online dünyada varlık oluşturma web siteniz veya sosyal medya araçları üzerinden nasıl kazanılabilir. Potansiyel müşteri ve takipçilerinize internette ulaşımak için neler yapılabilir?

Web sitenizle işletmenize fayda sağlayacak alternatiflerle Dijital Dünya’ya duyurun. Günümüzde internette kurumsal kimliğinizi veya kişisel çalışmalarınızı duyurmanın pek çok yolu ve etkin sonuçları vardır.

Kurumsal kimlik

Web sitenizde paylaştığınız iletişim bilgileri, işletmenizin açık olduğu çalışma saatleri, ürünlerinizin gerçek fotoğrafları, yaptığınız iş hakkında biraz daha detaylı içerikler ve  hizmetlerinizi anlatan kısa tanıtıcı videolar gibi içerikler web sitenizde yer aldığında kurumsal kimliğiniz internet ortamında somutluk kazanmaya başlar.

Web siteleri her ne kadar sanal dünyanın bir parçası olsa da her zaman bir canlı gibidir. Sürekli bakıma ve güncellenmeye ihtiyaçları vardır. Dolayısıyla varlık kazanması tamamen size bağlı olarak geri dönüşler yapacaktır.  Web sitenizi ne kadar canlı kılar, canlandırırsanız bakımını, gerekli güncellemelerini yaparsanız daima arama motorlarının dikkatini çekecektir. Dolayısıyla yeni veya güncellenen içerikleri ekleyerek sosyal medya hesaplarından da duyurarak ilk adımınızı atabilirsiniz. Web sitenize yönlendirici paylaşımlarınız firmanızı daha geniş inceleme şansını doğuracaktır.

Web sitenize eklenen işletmenizin harita konumu,  ziyaretçilere güven vereceğiniz önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca işletmenizin Google yerel işletme kaydını yaptığınızda bulunduğunuz bölgeden yapılan google aramaları ile ilk sıralarda önerileceğinizi biliyor muydunuz? Sonuçlarının ne kadar şaşırtıcı ve etkili olduğunu bizzat fark edebilirsiniz.

Google Plus, Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter gibi sosyal medya hesaplarının her biri kendi içinde farklı kullanım hizmeti verirken Web siteniz üzerinden sosyal medyahesaplarınıza bağlantılar vererek sosyal medyanın gücünden faydalanabilirsiniz.

Online dünyada varlık oluşturma

Online dünyada varlık oluşturma

İnternette varlığınızı oluşturun web siteniz dijital dünyada yer alsın

* Sosyal Medya hesaplarından daha fazla yeni müşteri bulabilirsiniz.

* Ürün veya hizmetleri web siteniz aracılığıyla online satabilirsiniz.

* Hizmet/ürünlerinize artı değer katan  ‘olumlu müşteri yorumları’ ile güven oluşturabilirsiniz.

* Sosyal medya sitelerinde hedef kitle belirleme seçeneği ile doğrudan müşteri potansiyellerine ulaşabilirsiniz.

*  Google’da yerel işletme kaydını yaparak yerel aramalarda ilk sıralarda ve kolayca bulunabilirsiniz.

* Arama motorlarının analiz desteği veren hizmetlerinden faydalanarak web sitenizdeki trafiği takip edebilirsiniz.

İnternette varlığınızı oluşturun ve potansiyel müşterilerinize ulaşın. OmegaNOVA Web Site Tasarım Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilir veya facebook sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz. İlgili yazıları Blog sayfamızdan okuyabilirsiniz.