Logo Tasarım

Logo Tasarım

Logo Tasarım  

Logo  Tasarım Logo type Özgün Amblem

İster büyük bir şirket sahibi olun ister küçük bir web sitesine sahip olun Logo kullanmak günümüzde firmalar için büyük bir öneme sahiptir.

Amblem ve Logo, firmanın sahip olduğu potansiyel kimliklerini kısa yoldan anlatan en etkin ögedir.

Firma veya Markanızı Dünya çapında  temsil eden en basit, en sade ve en anlamlı olabilecek nitelikteki simgelerdir.

Amblem çizgi, çeşitli sembol ve şekillerle oluşturulur. İzlenebilir, seyirlik ögelerdir. Markaları sembollerle temsil ederek hafızada kalmasını sağlar ve hatırlanabilir bir role sahiptir.

Semboller, daima beynin en iyi iletişim aracıdır. Beyne hitap eden en etkili unsur, resim ve sembollerdir. Beynin algılama düzeyinde görsel hafıza insanlarda en çok etki bırakan duyumsal etkendir.

Logotype Marka, ürün adı belirten yazıdır. Logotype değişik font ve boyutlarda kullanılabilir.

Logo ise şekil, sembol, yazı ve harf içerir. Bir diğer ifade ile Logo, Amblem ve Logotype ‘ın birleşimidir.

Logolar firmaların vizyonuyla yakından ilgilidir. Firma vizyonunuzla müşterilere bırakacağınız görsel etki ve imzanız, firmanızın bir nevi dış görünüşü, hitap edeceğiniz potansiyel kitlenin cazibesi konumundadır. Müşterilerde bırakacağınız ilk izlenim, ilk intiba direk görsel algıya hitap eder.

Doğru bir şekilde tasarlanmış amblem ve sloganınız, kullanıldığı her alanda artık firmanızın  reklamını en kısa ve en etkin yoldan da yapıyor olacaktır. Hafızalarda yerini tutmaya başlayacaktır.

Logo Tasarım hizmeti ile Firma kimliklerinizi etkin ve kısa yoldan ifade edin.

OmegaNova Web Tasarım bünyesinde hazırlanan web siteniz için sizi ifade edecek en uygun tasarımları keşfedin.

OmegaNova Web Tasarım, web site sahibi olun veya olmayın herhangi bir marka, kurum veya şirket adına özel logo veya görsel çalışmaları da yapmaktadır.

Farklı tasarımlara ihtiyacınız olabilir ve bu tasarım çalışmalarını sadece dijital ortamlarda kullanmak isteyebilirsiniz. Grafik, Vektörel yaratıcı fikirlerle size en iyi hizmeti veririrz. Sosyal medya veya internet sitesinde yayımlanacak düzeyde farklı farklı çalışmaları da ele alabilirsiniz.

OmegaNova Web Tasarım hizmetlerinden faydalanmak, Logo Tasarım teklifi almak için sosyal medya hesaplarından mesaj gönderebilir veya iletişim bilgileri üzerinden temasa geçebilirsiniz.