Görsel tasarım çalışmaları markanızı daha anlaşılır ve etkin kılar. 

Görsel tasarım ile matbaa baskıları ve web siteniz için mobil, tablet, masaüstü görünümleri ile farklı ebatlarda özgün tasarımlarla dikkat çekin.

Duyuru, etkinlik, web afiş/ banner, kartvizit, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımları hizmet ve çalışmalarınızı en iyi ve kalıcı bir etki ile ifade etmenin kolay bir yoludur.

Dijital platformlarda reklam içeren duyurular veya tanıtım amaçlı kullanılabilen afiş tasarımları yayımlanacak web ortamına göre farklı ebatlarda hazırlanmalıdır.

Web ortamı için grafik tasarımı

Günümüzde internet kullanıcıları ağırlıklı olarak mobil üzerinden web sitelerini ziyaret ediyor. Sosyal medya hesaplarında aktif oluyorlar.

Siz de kendi çalışmalarınızı, hizmetlerinizi, marka bilinirliğini duyurmak için görsel tasarımlarınızı internet kullanıcılarının ihtiyacına göre sunarsanız hem mobil görünümlü hem masaüstü görünümlü web görsel tasarımlar ile hedeflerinize de etkin bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Web sitesinde gözleri yormayan renk harmonisi ve okunabilir yazı karakterlerinin kullanımı oldukça önemlidir. Gözleri yormayan ve kolay okunabilen içerikler hem görselin asıl amacına uygun kullanıldığını hem de içeriklerdeki mesajların etkisini gösterecektir.

Web sitelerinin özellikle ana sayfaları görsel tasarım konusunda oldukça önemlidir. Web sitenin konseptine uygun fotoğraflar kullanılmalıdır. Kişi veya kurumu, hizmet veya ürünleri web site her hangi amaçla kullanılıyorsa görsellerin de web sitenin amacına uygun mesajlar içermesi her zaman avantajlı olacaktır.

Sosyal medya hesaplarında örneğin instagram, facebookta, pinterest, twitter gibi her sitenin mobil görünürlüğü baz alınarak çeşitli tasarımlar ortaya çıkarılmalıdır. Bu durum her zaman hedef kitlenize ulaşmak, reklam, duyurularınızı okumalarını sağlamak için önemli bir ayrıntıdır.

Görsel Tasarım

Görsel Tasarım

Web Afiş Tasarımı, içerik metni ve görsellerden oluşmaktadır. Algılanması açısından açık, net ve çarpıcı mesajlar içermesi ve sembolik nesnelerin kullanılması etkili olmaktadır. Bazen tek bir obje binlerce kelime yerine geçtiği gibi bazen tek bir cümle birçok cümleyi de ifade edebilmektedir.

Web tasarımcı, hazırladığı içerikleri konuyu kendi analizleriyle bütünsel olarak ele alıp çalışmalarını ortaya çıkarmaktadır. Tüm çalışmalarımız özgündür ya tasarım olarak geliştirilir ya da müşteri taleplerine göre telif hakkı olmayan fotoğraflar kullanılmaktadır.

OmegaNOVA Web Tasarım Afiş çalışmaları sayfamızda afiş, duyuru, banner çalışmaları hakkında güncel paylaşımlar yer almaktadır.