Görsel tasarım

Grafik tasarım

Görsel tasarım  Grafik tasarım

Görsel tasarım hizmetlerimiz web sitenize özel hazırlanabilmektedir. Web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için farklı ebatlarda web afiş, etkinlik, banner,ve davetiye çalışmalarımız yer almaktadır. 

Grafik Tasarım

Mobil, tablet, masaüstü görünümleri ile farklı ebatlarda görsel tasarımlar. Sosyal Medya hesaplarına özel farklı ebatlarda tasarımlar…

Özgün Görsel Tasarımlarla firmanızın kurumsal kimliğini öne çıkarın. Görsel Tasarım, Web platformlarında ilk intibayı bırakan etkendir.

Online-Dijital internet ortamında yer almak ve web sitelerine varlık kazandırmak için belki de ilk iş, görsel düzenlemelerinin yeniden ele alınarak çalışmalarınızı doğru ifade etmesi kaliteyi yansıtması olacaktır.

Görsel Tasarım çalışmaları, kurumsal ya da bireysel kimliğinize uygun tanıtıcı işaret, sembol, obje, ikonlar yardımıyla çeşitli boyutlarda, ürün veya hizmetlerinize uyumlu olarak statik, yaratıcı bir anlayışla hazırlanır.

Kurumsal Kimlik

Web sitesinde gözleri yormayan renk harmonisi ve okunabilir yazı karakterlerinin kullanımı oldukça önemlidir. Gözleri yormayan ve kolay okunabilen içerikler hem görselin asıl amacına uygun kullanıldığını hem de içeriklerdeki mesajların etkisini gösterecektir.

Web sitelerinin özellikle ana sayfaları görsel tasarım konusunda oldukça önemlidir. Web sitenin konseptine uygun fotoğraflar kullanılmalıdır. Kişi veya kurumu, Hizmet veya ürünleri web site her hangi amaçla kullanılıyorsa görsellerin de web sitenin amacına uygun mesajlar içermesi her zaman avantajlı olacaktır.

Web Afiş Tasarımı – Duyuru, Etkinlik ve Davetleriniz için Tasarlıyoruz

Web Afiş Tasarımı – Sosyal medya hesaplarınız ve Web siteniz için Mobil, tablet, masaüstü görünümleri ile farklı ebatlarda tasarımlar.

Dijital platformlarda ister web sitesinde olsun ister sosyal medya hesaplarında olsun, reklam içeren duyurular veya tanıtım amaçlı kullanılabilen afiş tasarımları, yayımlanacak web ortamına göre farklı ebatlarda yapılan çalışmalardır.

Örneğin; instagramda farklı web sitenizde farklı afiş boyutları kullanılmalıdır. Web sitesinin yatay ve geniş alanı, bir afiş için daha fazla yer kaplarken. instagram gibi bir hesapta kullanılırsa görüntü hiç de hoş görünmeyecektir. Bu açıdan yatay bir afiş yerine dikey konumlandırılabilecek bir afiş tasarımı bu daha uygun olacaktır.  Aynı şekilde facebookta, pinterest, twitter gibi her bir hesapta mobil görünürlüğü baz alınarak çeşitli tasarımlar ortaya çıkarılmalıdır. Bu durum her zaman hedef kitlenize ulaşmak, reklam, duyurularınızı okumalarını sağlamak için önemlidir.

Görsel Tasarım
Görsel Tasarım

Web Afiş Tasarımı, içerik metni ve görsellerden oluşmaktadır. Algılanması açısından açık, net ve çarpıcı mesajlar içermesi ve sembolik nesnelerin kullanılması etkili olmaktadır. Bazen tek bir obje binlerce kelime yerine geçtiği gibi bazen tek bir cümle birçok cümleyi de ifade edebilmektedir.

Web tasarımcı, hazırladığı içerikleri konuyu kendi analizleriyle bütünsel olarak ele alıp çalışmalarını ortaya çıkarmaktadır. Tüm çalışmalarımız özgündür ya tasarım olarak geliştirilir ya da müşteri taleplerine göre telif hakkı olmayan fotoğraflar kullanılmaktadır.

OmegaNOVA Web Tasarım Afiş çalışmaları sayfamızda afiş, duyuru, banner çalışmaları hakkında güncel paylaşımlar yer almaktadır.